Centrum pomoci

Mlynček na mäso nielen na mletie mäsa

Ako premeníte svoj mlynček na mäso na viacúčelové zariadenie, ktoré pripraví surové šaláty, nastrúhané zemiaky a spracuje varenú zeleninu za niekoľko málo minút? Nič nemôže byť jednoduchšie. Stačí pripojiť drvič.

  • Strúhadlo na trenie:  Spracováva ovocie a zeleninu na dreň. Pomocou tejto bubnovej vložky pripravíte čerstvé a výživné ovocné a zeleninové pyré pre celú rodinu. Najväčšiu radosť to urobí vašim deťom. Táto bubnová vložka uľahčuje aj prípravu rôznych džemov a podobných potravín. Navyše je neoceniteľným pomocníkom pri strúhaní zemiakov na zemiakové placky.
  • Strúhadlo na jemné strúhanie:
Ideálne na prípravu šalátov zo surovej zeleniny. Šaláty z červenej repy a chrenu, mrkvy, jabĺk, póru a ďalšie šaláty - teraz vám ich príprava zaberie oveľa menej času než obvykle. Prestaňte kupovať hotové šaláty pochybného pôvodu. Svojej rodine predkladajte iba doma pripravené jedlo, o ktorom s istotou viete, že je čerstvé.

  • Strúhadlo na krájanie na plátky
Krája na plátky zeleninu a tvrdé ovocie. Ideálne na krájanie zeleniny pre polievky, zeleniny do šalátov, mrkvy, varených vajec, paštrnáku, zeleru atď.

Poznámka: Na mlynčeky na mäso Diana a Dorota sa hodí strúhadlo 86.4. So žiadnym iným mlynčekom na mäso dostupným na trhu nie je kompatibilné.